نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نمایشگاه قرآنی منهاج به مناسبت هفته ی قرآن ، عترت ، نماز

برگزاری نمایشگاه قرآنی منهاج به مناسبت هفته ی قرآن ، عترت ، نمازبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ به مناسبت هفته قرآن نمایشگاه قرآنی منهاج از سوی معاونت پرورشی و کارشناسی قرآن، عترت و نماز آموزش وپرورش بافق برگزار شد.

سید جواد میرجعفری، معاونت پرورشی آموزش و پرورش بافق گفت: با عنایت به اینکه هفته آخر آذرماه هفته قرآن نامگذاری شده است همکاران در واحد قرآن با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به برپایی نمایشگاه منهاج ( انس با قرآن در کلام رهبری) اقدام کردند.

وی افزود : انس با قرآن ، تدبر و فهم آیات و به کاربستن دستورالعمل های کاربردی قرآن ، مهمترین نیاز همیشه جامعه است و از همه تلاشگران دراین مسیر قدردانی می‌کنم.

در ادامه محمد جواد پورفلاح کارشناس قرآنی آموزش و پرورش بافق ، گفت: خداوند متعال را سپاسگزاریم که سه منشور نورانی قرآن، عترت و نمازرا به ما ارزانی داشت و به شکرانه این نعمات الهی، هفته گرامیداشت قرآن و عترت و نماز، فرصتی می‌دانیم تا در راستای گفتمان‌سازی، توسعه، ترویج و تبلیغ فعالیت‌های قرآنی قدم برداریم.

پورفلاح تصریح کرد: «هفته‌ی گرامیداشت قرآن، عترت و نماز در مدارس» فرصت ویژه ای برای اعتلای فرهنگ قرآن، نماز و اهل‌بیت (ع) در بین دانش‌آموزان است.

وی ادامه داد: در هفته قرآن که از 23 تا ٣٠ آذر است، کارشناسی قرآن ، عترت ، نماز آموزش و پرورش بافق با همکاری مدیریت دارالقرآن امام خمینی (ره) ، کانون فرهنگی تربیتی شهید باهنر برادران و کانون فرهنگی تربیتی فجر خواهران فعالیت های مختلفی را برنامه‌ریزی کرده و علاوه بر نمایشگاه قرآنی منهاج ، برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته قرآن، عترت و نماز، فضاسازی قرآنی در سطح شهر، تولید محتوا از دانش آموزان حافظ شهرستان، تجلیل از برترین های پویش گلبانگ توحید، برگزاری مسابقه نقاشی و انشاء از حکمت های نهج البلاغه، تقدیر از خادمین و فعالان قرآنی، افتتاحیه مسابقات قرآن، عترت و نماز  دانش آموزی را نیز تدارک دیده است

.