نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نخستین فراخوان بین المللی رهیافت های نوین سوادآموزی در زیست بوم جدید

برگزاری نخستین فراخوان بین المللی رهیافت های نوین سوادآموزی در زیست بوم جدیدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛محمد گرانیان کارشناس مسئول نهضت سوادآموزی از برگزاری نخستین فراخوان بین المللی رهیافت های نوین سوادآموزی در زیست بوم جدید خبر داد.

کارشناس مسئول سوادآموزی با اعلام این خبر افزود:بر اساس اعلام سازمان نهضت سوادآموزی و در راستای مردمی سازی سوادآموزی ، این رویداد در جهت استفاده از نظرات و تجربیات صاحب نظران،فرهیختگان و اندیشمندان ،مجموعه های دانش بنیان، استارت آپ ها و شتاب دهندگان حوزه سوادآموزی بزرگسالان برگزار می گردد.

وی در ادامه به محورهای اصلی این رویداد بین المللی اشاره کرد و گفت:اولین محور ،ایده ها و راهکارها که شامل مقالات ،پژوهش ها ،طرح های اجرایی و دومین محور محصولات و تولیدات که شامل سکوها،نرم افزارها و بازی های آموزشی می باشد.

در ادامه افزود:به محصولات و ایده های برتر پس از انتخاب و برگزاری رویداد حمایت های مادی و معنوی ارزشمندی از طرف سازمان سوادآموزی تعلق خواهد گرفت.

وی همچنین 31 اردیبهشت ماه 1402 را آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در فراخوان اعلام کرد و افزود:علاقه مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی و شرکت در رویداد به تارنمای rasa.lmo.gov.ir   مراجعه نمایند.