نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مسابقه ی گرامیداشت سیزده آبان ، روز دانش آموز

برگزاری مسابقه ی گرامیداشت سیزده آبان ، روز دانش آموزبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان از برگزاری مسابقه ی بزرگ سیزده آبان روز دانش آموز به مناسبت گرامیداشت واقعه ی مهم تاریخی سیزده آبان خبرداد.

معاون پرورشی و فرهنگی ضمن عرض تبریک روز 13 آبان به دانش آموزان سخت کوش شهرستان تصریح کرد: سیزده آبان نماد مبارزه با استکبار جهانی است ، مبارزه ای که به گفته ی رهبر کبیر انقلاب " از انقلاب اول بزرگتر بود؛ چون فرو ریختن هیمنه‌ى سلطه‌ى آمریکائى و استکبار آمریکائى در ایران و در جهان بود "..

وی گرامیداشت این روز مهم را زنده نگه داشتن گوشه ای از تاریخ جمهوری اسلامی ایران دانست و عنوان کرد : در همین راستا آموزش و پرورش با همکاری کتابخانه عمومی شهرستان اقدام به برگزاری مسابقه ای با محوریت وقایع مهم سیزده آبان نموده است .

میر جعفری افزود: دانش آموزان مقطع ابتدایی در رشته ی نقاشی و دوره متوسطه اول و دوم در رشته های دکلمه خوانی ، شعرخوانی و کلیپ 100 ثانیه ای می توانند دراین مسابقه شرکت نمایند.

وی مهلت ارسال آثار را 15 آبان ماه اعلام و اظهار داشت : علاقه مندان به شرکت دراین مسابقه می توانند آثار خود را به صورت مستقیم و یا با ارسال به معاون پرورشی آموزشگاه خود به آیدیbarzegari67@ در برنامه ی ایتا ارسال نمایند.