نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مسابقه خاطره نویسی ویژه معلمین شهرستان " یاد ایام "

برگزاری مسابقه خاطره نویسی ویژه معلمین شهرستان " یاد ایام "


با همکاری روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برگزار می شود: مسابقه خاطره نویسی«یاد ایام» ویژه معلمان شهرستان بافق

 کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان از برگزاری مسابقه خاطره نویسی ویژه معلمان شهرستان با عنوان " یاد ایام " با همکاری روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی خبر داد .

کارشناس روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن هفته معلم اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت یاد  وخاطره " شهید مطهری "  و "هفته معلم " روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان با همکاری روابط عمومی سنگ آهن مرکزی ایران بافق اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ خاطره نویسی ویژه معلمان شهرستان با عنوان " یاد ایام "می نماید .

وی در ادامه با تاکید بر اینکه این خاطره‌ها باید مرتبط با زندگی معلمی و به گونه‌ای باشند که مرور آن‌ها برای سایر همکاران، به ویژه جوان‌ترها، جالب و الهام‌بخش باشد ، عنوان کرد : محورهای خاطرات این مسابقه  شامل رویدادهای خاص حین تدریس (مربوط به دانش‌آموزان، والدین و همکاران) و رویدادهای مرتبط با فضای کار، همچون اولین روز تدریس، حوادث ناشی از خصوصیات اقلیمی محل خدمت و حس و حال روز معلم یا آخرین روز تدریس و یا اتفاقات جالب در دوران آموزش مجازی  است.

رنجبر بافقی ضمن اشاره به جمع آوری آثار برتر و تدوین آن در قالب کتاب افزود : علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را در قالب word  با قید نام و نام خانوادگی، مقطع تحصیلی و سابقه کار ، کدپرسنلی و شماره تلفن همراه از طریق برنامه واتس آپ تا تاریخ 12 اردیبهشت ماه  به شماره موبایل 09134573412 ارسال و یا در قالب سی دی به روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تحویل نمایند .

وی ضمن تشکر از همکاری " سید مصطفی فخری " مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی خاطر نشان کرد : به اثرات برگزیده و برتر پس از داوری ضمن اهدا لوح تقدیر جوایز ارزنده ای تقدیم خواهد شد .