نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم نمادین پیوند اولیا و مربیان

برگزاری مراسم نمادین پیوند اولیا و مربیان


مراسم نمادین آیین پیوند اولیا ومربیان در آموزشگاه پسرانه حر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ مراسم نمادین پیوند اولیا و مربیان با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ، معاونت پرورشی و فرهنگی و کارشناسان اداره و اولیای دانش آموزان در محل آموزشگاه حر در آغاز هفته پیوند اولیا و مربیان برگزار گردید.

محمدعلی قاسم زاده رییس انجمن دبیرستان شیخ محمد تقی در این مراسم با اشاره به اینکه مدارس موفق ما آنهایی هستند که انجمن و اولیای پا به کار و فعالی دارند تصریح کرد : انجمن پشتوانه ای قوی برای مدیران  و یک انجمن پویا می تواند مدیر و آموزشگاه را به پویایی وادارد .

وی کمک های اولیا به مدرسه را تنها کمک های مالی و مادی ندانست و افزود : در سایه پیوند اولیا و مربیان ، باید به جلب مشارکت و همکاری صمیمانه پدران و مادران بپردازیم و از توانایی های فکری و علمی و تخصصی آنها برای تربیت و بهبود شرایط آموزشی مدارس بهره مند شویم.

علیرضا حیدری معاونت پرورشی و فرهنگی بر لزوم فراهم کردن بستر و شرایط لازم برای تحصیل علم تاکید و عنوان کرد : کم توجهی و بی توجهی به دانش آموز در امر تحصیل زیان های جبران ناپذیری به فرد و خانواده وارد می کند و لازم است تا خانواده ها نگاهی خاص به امر تحصیل دانش آموزان و مشارکت در امور پرورشی و آموزشی مدرسه داشته باشند.

وی ادامه داد : اولیای دانش آموزان باید ارتباط تنگاتنگی با مربیان و مدیران مدارس داشته باشند و شرایط را برای پیشرفت بیش از پیش دانش آموزان فراهم آورند .

قرائت قرآن ، دکلمه خوانی و اجرای گروه سرود شهید رایگان از دیگر برنامه های این مراسم بود.