نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم قصه گویی در آموزشگاه 13 آبان

برگزاری مراسم قصه گویی در آموزشگاه 13 آبان


بمناسبت گرامیداشت هفته کودک ؛

بمناسبت گرامیداشت هفته کودک مراسم قصه گویی با همت آموزش و پرورش بافق و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آموزشگاه دخترانه 13 آبان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش؛ همزمان با هفته ملی کودک ، مراسم قصه گویی با حضور مدیرآموزش و پرورش ، بخشدار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ، مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان،رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از مدیران مدارس و دانش آموزان در آموزشگاه 13 آبان برگزار شد.

در این مراسم گروه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به قصه گویی پرداختند که زهرا دهستانی مدیر کانون پیرامون این برنامه بیان کرد: به مناسبت هفته کودک از کودکانی که در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی حضور داشتند و در این مراسم نیز برای کودکان قصه گویی کردند،تقدیر به عمل آمد.

وی با اشاره به اینکه 10 نفر از شرکت کنندگان در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی حضور داشتند،یادآور شد: برنامه قصه گویی در مدارس همچنان ادامه خواهد داشت.

دهستانی از جمله برنامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته ملی کودک را حضور در مدارس و اجرای فعالیت های قصه گویی،کاردستی،شعر خوانی،بازی و سرگرمی،بازدید کودکان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،اجرای فعالیت کودک،بازی نشاط و خانواده عنوان کرد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خاطر نشان کرد: همچنین به مناسبت هفته ملی کودک عضویت در کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز رایگان می باشد.

همچنین در این مدارس قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش نیز پیرامون قصه گویی مطالبی را بیان کرد و از مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کادر آموزشگاه 13 آبان برای اجرای این مراسم تشکر و قدردانی کرد.

منبع : enlightenedآفتاب بافق