نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم صبحگاه سلامت در آموزشگاه 22 بهمن

برگزاری مراسم صبحگاه سلامت در آموزشگاه 22 بهمنبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ به مناسبت هفته سلامت ، با حضور طالعی معاون فرماندار ، رنجبر مدیر آموزش و پرورش ، دکتر دانشی رئیس مرکز بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین شهرستان مراسم صبحگاه سلامت  در آموزشگاه 22 بهمن برگزار گردید .

در این مراسم رنجبر مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم حضور مدعوین گفت: بالاترین نعمتی که خداوند به انسان ارزانی داشته است نعمت سلامتی است.وی با تقدیر از همکاری و تعامل شبکه بهداشت و درمان با آموزش و پرورش در زمینه سلامت دانش آموزان بر آمادگی این مدیریت بر همکاری بیشتر با شبکه تاکید کرد.

طالعی معاون فرماندار گفت : ترویج فرهنگ سلامت  در جامعه خصوصا' دربین دانش آموزان و خانواده ها عامل مهمی در پیشگیری از بیماریها می باشد.

دکتر دانشی مدیر شبکه بهداشت و درمان نیز در این مراسم ضمن تبریك فرا رسیدن روز جهانی بهداشت به دانش آموزان و مسئولان گفت: هر سال یکی از معضلات بهداشت جهانی به عنوان شعار روز جهانی بهداشت مطرح می شود تا همه دست اندر کاران برای حل آن تلاش کنند .

دکتر دانشی با اشاره به این که امسال شعار  پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا  به عنوان شعار سازمان جهانی بهداشت انتخاب شده است، افزود: به همین مناسبت برنامه های مختلفی با همکاری آموزش و پرورش بافق در سطح مدارس شهرستان  برگزار می شود.