نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ آیین تکریم و معارفه مدیرآموزش و پرورش شهرستان  بافق با حضور دهقان معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، امام جمعه و فرماندار بافق و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن کانون شهید باهنر برگزار گردید .
دهقان معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان در این آئین بر ضرورت شفاف سازی برنامه ریزی در حوزه آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: مدیریت مشارکتی ، استفاده از خرد جمعی و نظارت مستمر از وظایف اصلی آموزش و پرورش است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

فرماندار بافق همچنین به اقدامات مهم آموزش و پرورش در سال جاری اشاره کرد و گفت:دو رویکرد مهم ساماندهی و توسعه فضای آموزشی و ارتقا سطح کیفیت آموزش در مجموعه آموزش وپرورش بافق اغاز شده است.
محمد زاده رحمانی از حذف مدارس دوشیفت از ابتدای سال تحصیلی جدید در شهرستان خبرداد و افزود:تلاش بر این است که مابقی فضاهای فرسوده در سال جدید حذف و فضاهای بازسازی شده جایگزین آن شود.
قاسم زاده مدیر جدید آموزش و پرورش بافق نیز به برنامه های خود در سال جاری برای ارتقا جایگاه این نهاد درسطح استان اشاره و تصریح کرد:سعی بر این است که بر اساس وظایف سازمانی بتوانیم از تمامی ظرفیت های آموزش و پرورش در شهرستان استفاده کنیم.
وی در بحث نیروی انسانی ، در سطح کلان کشور نیاز به ساماندهی دارد و باید با برنامه ریزی و مدیریت، این موضوع را برای سال تحصیلی جدید بر طرف کرد.
گفتنی است: در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش بافق، از زحمات ۴سال و نیم علی اصغر رنحبر مدیر سابق آموزش و پرورش بافق تجلیل و محمد رضا قاسم زاده به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش بافق معرفی شد

.

 

.