نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مجمع هم اندیشی مدیران و گروه های آموزشی متوسطه

برگزاری مجمع هم اندیشی مدیران و گروه های آموزشی متوسطهبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ اولین مجمع هم اندیشی مدیران و گروه های آموزشی متوسطه با حضور مدیر آموزش و پرورش ، معاون آموزشی وکارشناسان این حوزه در سالن قدس و دبیرستان امام رضا علیه السلام برگزار گردید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان معلم را عامل اصلی پیشرفت آموزش و پرورش دانش آموزان  دانست و یادآور شد : در دوران کرونا  معلم به عنوان عنصر اصلی تعلیم وتربیت توانست خود را در برخی از حوزه ها توانمند تر کند و در مقابل سطح آموزشی دانش آموزان با تفاوت چشمگیر در مقایسه با سال های قبل دچار افت شدید شده اند.

وی ادامه داد : مجموعه اموزش وپرورش را دردوران مانند قطاری بود که در وسط راه ایستاده و الان نیاز مند اسن است که در ایستگاه های مختلف انرژی بیشتری  بگیرد تا بتواند توقف ها یخود را تا حدی جبران کند .

میرجعفری از کسری نیرو به عنوان وضعیت طوفانی سال تحصیل بعد یاد کرد و خاطرنشان کرد : سال تحصیلی جاری با بکارگیری نیروهای محترم بازنشسته و غیربومی توانست کسری نیروی انسانی خود را جبران کند.

وی همفکری گروه های آموزشی را مهم دانست و افزود: هدف از جلسات همفکری ارتقای سطح کیفی آموزشی است که برای عملی شدن این مهم باید راهکارها و راهبردهای برنامه ریزی شده ای را ارایه داد.

مدیر اموزش و پرورش بزرگترین ملاک ارزیابی میزان یادگیری را نمره عنوان و ادامه داد : باید مسیر صحیح نمره گذاری را پله پله و با ملاک های مناسب طی کرد تا در مقابل اعتراض اولیا پاسخ مناسبی داشته باشیم.

در ادامه قاسمی معاون آموزشی توضیحاتی را درر ابطه با نمره مستمر بیان منمود.

رای گیری نماینده مدیران متوسطه دوره اول ودوم ،تشکیل گروه ها ی آموزشی و جمع بندی صحبت های گروهها از جمله برنامه های این مجمع بود .

لازم به ذکر است خانم نجمه خاتون برزگری نماینده متوسطه دوم و خانم نصرت جمالی نماینده متوسطه دوره اول انتخاب شدند.