نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مانور بازگشایی مدارس بافق

برگزاری مانور بازگشایی مدارس بافق


مانور بازگشایی مدارس بافق با بازدید حضوری مدیر آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بافق ؛ محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش بافق صبح امروز از مانور بازگشایی مدارس بازدید کرد.
در این بازدید مدیر آموزش و پرورش  با بیان اینکه امسال ۱۵ شهریور جاری مدارس به صورت رسمی بازگشایی خواهد شد افزود: تمام عوامل اجرایی و آموزشی باید آمادگی های لازم در خصوص شروع سال تحصیلی را داشته باشند.
وی ضرورت برنامه ریزی جهت آغاز سال تحصیلی جدید، آمادگی هرچه بیشتر مدارس برای روز بازگشایی، تشکیل جلسه شورای آموزگاران به جهت شناسایی مشکلات و رفع چالش ها را از مهمترین اهداف برگزاری مانور بازگشایی مدارس عنوان کرد.
 قاسم زاده بافقی یادآور شد: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا بازگشایی مدارس بر اساس سه سناریو خواهد بود که در مناطق سفید کلاس ها حضوری، در مناطق کم خطر وضعیت حضور در کلاس ها به صورت زوج و فرد و در مناطق قرمز و پر خطر کلاس ها به صورت غیر حضوری و استفاده از فضای مجازی و شبکه شاد خواهد بود.
مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان از مدیران مدارس خواست تا با تامین کلیه تجهیزات بویژه تجهیزات بهداشتی از جمله نصب دستگاه‌های ضد عفونی کننده به اطمینان خاطر اولیا کمک نمایند.
وی نظارت بر فعالیت های پروژه مهر در شهرستان را بسیار مهم دانست و تکمیل چک لیست فعالیت های پروژه مهرمدارس توسط ناظران را در راستای این امر مهم عنوان نمود.