نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری صبحگاه بسیج در آموزشگاه خیری ابراهیمی

برگزاری صبحگاه بسیج در آموزشگاه خیری ابراهیمیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج  صبح امروز مراسم صبحگاه بسیج با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش، معاون فرماندار، جانشین فرمانده سپاه بافق  و روابط عمومی شهرداری  در آموزشگاه خیری ابراهیمی برگزار شد .

در این مراسم طالعی معاون فرماندار  با بیان اینکه بسیج در تمام عرصه های چه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و چه بعد از آن حضور داشته است،گفت: هدف بسیج کار برای خدا، خدمت به دین و مردم، دفاع از مرزهای کشور در مقابل دشمن و ایستادگی، ایثار و گذشت در راه اسلام است.

وی با اشاره به این که اکثر نیروهای بسیج متشکل از جوانان است،افزود: بار اصلی جامعه بر دوش جوانان است و باتوجه به اینکه یکی از ویژگی‌های جوانان نشاط و شادابی است، در نتیجه بسیج مملو از نشاط، انرژی و شادابی است .

طالعی در ادامه سخنان خود درباره حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه و نقش دانش آموزان در خدمت رسانی به همنوعان خود خاطر نشان کرد: از آنجا که سایر سازمان‌ها، مسئولین اقدامات لازم برای کمک رسانی و همچنین جمع آوری کمک های مردمی در ارسال به مردم زلزله زده استان کرمانشاه را برعهده گرفته‌اند،شما دانش‌آموزان نیز برای کمک به همسالان خود می توانید با جمع آوری لوازم‌ مورد نیاز تحصیلی،دانش‌آموزان استان کرمانشاه را یاری کنید.