نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دویستمین جلسه شورای آموزش و پرورش در تالار فرهنگیان

برگزاری دویستمین جلسه شورای آموزش و پرورش در تالار فرهنگیان


کلنگ زنی مدرسه خیری 6کلاسه زنده یاد رضاییان

دویستمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بافق جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور امام جمعه فرماندار و  مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق و جمعی از اعضای شورا در محل تالار فرهنگیان این شهرستان برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به اعضاء جلسه، به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته از جلسه قبل تا کنون پرداخت .

قاسم زاده در ادامه به بیان برخی از مشکلات موجود در آموزش و پرورش مثل کمبود فضای آموزشی، کمبود نیرو ی انسانی و نیز کمبود تجهیزات به خصوص در هنرستانها پرداخت .

در ادامه فلاح مدیر عامل سنگ آهن مرکزی عنوان داشت که این مجموعه آمادگی لازم را برای هرگونه همکاری در زمینه‌های  مختلف کما فی السابق رادارد.

حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه بافق در سخنانی بیان کرد باید بیشتر به آموزش و پرورش بها داده شود و همچنین بر ضرورت همکاری و تعامل بیشتر والدین با آموزش و پرورش با توجه به شرایط موجود تاکید نمود و اظهار داشت خیرین  کمک به آموزش و پرورش را در اولویت کارهای خیریه خود قرار دهند.

سپس شاه حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان بافق  با توجه به برگزاری مراسم تجلیل از برترین های کنکور  اظهار امیدواری کرد که در سال آینده شاهد درخشش دانش آموزان بافقی باشیم.

حاضری رئیس اداره سنجش سوادآموزی نیز در این جلسه اعلام کرد امسال ۴۰۰۰نفر در استان تحت پوشش سواد آموزی قرار خواهند گرفت و دستگاهها ملزم هستند در امر مبارزه با بیسوادی تلاش و همکاری نمایند.

 در پایان جلسه شورای آموزش و پرورش مراسم کلنگ زنی مدرسه خیری شش کلاسه  ایثارگر حیات زنده یادمحمد حسین رضاییان برگزار گردید .