نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دومین مرحله از کلاس های آمادگی کنکور

برگزاری دومین مرحله از کلاس های آمادگی کنکوربه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛علیرضا فتاحی کارشناس مسئول اموزش متوسطه از برگزاری دومین مرحله از کلا سهای آمادگی کنکور 1402 با حضور دبیران شهرستان واستان خبر داد.

 کارشناس مسئول اموزش متوسطه اداره اموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن اعلام این خبر افزود: این کلاسها با هدف امادگی دانش اموزان و ارتقا رتبه های برتر کنکور از دوم  آذرماه در جلسات مختلف  برگزار گردید.
وی کلاس های امادگی کنکور را در سه نوع تقویتی ، مفهومی وتستی عنوان و تصریح کرد : این مرحله  از کلاس ها با توجه به اهمیت مهارت تست زنی و اشنایی دانش آموزان با نکات تستی دروس تخصصی و با استفاده از اساتید شهرستان و استان با محوریت تست زنی تشکیل شد.
 
علیرضا فتاحی با بیان اینکه  محل برگزاری کلاسها برای دانش اموزان دختر دبیرستان ادب و دانش اموزان پسر دبیرستان نمونه امام رضا علیه السلام بوده است یادآور شد : کلاس ها در روز های چهارشنبه و پنج شنبه  2 و 3 آذرماه با حضور دبیران شهرستان و در روز جمعه  4  آذرماه  با حضور دبیران استان آغاز و در روز پنج شنبه 1401/09/17 با حضور دبیران بافق ادامه یافت .همچنین کلاس ها در هفته ی آتی در روزهای پنج شنبه و جمعه 24 و 25 آذرماه  برگزاری کلاس ها ادامه خواهد یافت .
لازم به ذکر است :  اقایان ابوالحکیمی تدریس درس فیزیک ، میرعلمی تدریس درس حسابان ، تفکری تدریس درس ریاضی و آمار ، ابراهیمی پور تدریس درس عربی ، کمالی درس فلسفه ،حاضری تدریس درس شیمی ، حیدری تدریس درس علوم و غنون و ناظریان تدریس درس زیست شناسی  را در این گام از اماده سازی دانش اموزان پایه دوازدهم جهت شرکت در کنکور سراسری را بر عهده داشتند .