نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دوره های آموزش مجازی قرآن ، عترت و نماز ویژه دانش آموزان شهرستان بافق

برگزاری دوره های آموزش مجازی قرآن ، عترت و نماز ویژه دانش آموزان شهرستان بافق


مدیر دارا لقرآن امام خمینی (ره) شهرستان بافق خبر داد .

 مدیر دارالقرآن امام خمینی (ره) شهرستان بافق از برگزاری دوره های آموزش مجازی قرآن ، عترت و  نماز ویژه دانش آموزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ علی اصغر رنجبر اظهار کرد : به زودی دوره آموزش مجازی قرآن ، عترت و  نماز ویژه دانش آموزان شهرستان بافق با محوریت آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت در مسابقات استانی اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به زمان برگزاری این دوره آموزشی افزود : این دوره در بازه زمانی بهمن و اسفند برگزار خواهد شد که محتوای در نظر گرفته شده برای این دوره در سطح مقدماتی و تکمیلی تنظیم شده است.

رنجبر با تاکید بر اهمیت آموزش قرآن ادامه داد : از این طریق، ضمن کشف استعدادها، شرایط آمادگی دانش آموزان برای مسابقات قرآن، عترت و نماز فراهم خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد : این دوره به صورت رایگان و بدون هزینه و با هدف جذب حداکثری برای فراگیری قرآن و معارف اهل بیت صورت مجازی با بهره‌گیری از اساتید مجرب است.

یادآور می‌شود، دارالقرآن امام خمینی (ره) در خیابان وحشی بافقی (آموزش و پرورش سابق) قرار دارد. همچنین علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانندتا پایان دی ماه  با شماره 09134529288 تماس بگیرند

.