نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه هم اندیشی سرگروه های آموزشی متوسطه شهرستان

برگزاری جلسه هم اندیشی سرگروه های آموزشی متوسطه شهرستان


معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان : "اولویت کاری سرگروه های آموزشی؛ نظارت جدی و کیفی برروندآموزش مجازی درمدارس"

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ جلسه هم اندیشی سرگروه های آموزشی متوسطه اول و دوم شهرستان بافق؛ با حضور معاون آموزشی و کارشناسان آموزش متوسطه وارزیابی این مدیریت  باهدف تبادل نظر و هماهنگی جهت نظارت بر فرآیند آموزش  در فضای مجازی و کیفیت بخشی دروس متوسطه در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ ؛ در سالن کنفرانس مدیریت آموزش وپرورش بافق، برگزار گردید.
در ابتدا جلسه آیاتی از کلام الله وحی تلاوت گردید،  سپس معاون آموزشی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای ارزشمند کلیه دبیران و سرگروه های آموزشی در سه ماهه  اول سال تحصیلی؛ به نقش نظارتی و آموزشی سرگروه های درسی در ارتقاء سطح آموزش دانش آموزان اشاره نمود .
تعامل  بیشتر مدیران  مدارس با سرگروه های آموزشی و تخصصی، شرکت فعال سرگروه های آموزشی و دبیران مربوطه در جشنواره الگوهای برتر تدریس ، ارتباط مستمر و تعاملی سرگروه های شهرستان با گروههای آموزشی استان، توجه به تشکیل کارگاههای آموزشی و دوره های ضمن خدمت ، حضور به موقع سرگروه های آموزشی طبق برنامه اعلام شده در محل گروههای آموزشی،  امتحانات  نوبت اول دانش آموزان  از جمله مواردی بودتوسط معاون آموزشی مطرح گردید .
توجه به رعایت بودجه بندی کتب درسی توسط دبیران ونظارت سرگروه ها بر تدریس همکاران و ارزشیابی های درسی و..نیز از جمله مواردی بود که توسط  آخوندی کارشناس آموزش متوسطه مطرح شد.
سپس سرگروه های آموزشی بطور جداگانه به ارائه گزارش کار از اقدامات آموزشی انجام گرفته پرداختند و به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات و پیشنهادات در زمینه: مشکلات شبکه شاد ،تعامل وهمکاری مدیران و دبیران با سرگروه های آموزشی در جهت نظارت بر امر آموزش در مدارس ،  شناسایی وتشویق  سرگروه های برتر شهرستان توسط مدیریت آ پ و ....عنوان گردید.