نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه مدیران ابتدایی

برگزاری جلسه مدیران ابتداییبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ، جلسه توجیهی مدیران مقطع ابتدایی در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید .

در این جلسه ابتدا قاسم زاده معاون پرورشی و فرهنگی در مورد حوزه پرورشی و اهمیت و اهتمام مدیران به مسئله برگزاری نماز جماعت در مدارس و تشویق دانش آموزان به امر کتاب و کتابخوانی و توسعه و تجهیز کتابخانه ها مطالبی را بیان نمود .

در ادامه یاوری معاون آموزشی در باب برگزاری آزمون بهبود عملکرد تحصیلی دانش آموزان و اهدافی که در این زمینه دنبال می شود توضیحاتی ارائه نمود .

همچنین کارشناسان  حوزه آموزش ابتدایی در رابطه با طرح ها و برنامه های این حوزه و تشکیل کارگروه های درسی و برگزاری دوره های آموزشی مختلف و ... نکاتی را  بیان کردند .

سپس از خالقدادی مدیر دبستان حر جهت دریافت نشان 5 ستاره مروج سلامت و دهستانی مدیر آموزشگاه زهره به خاطر کسب رتبه برتر کشوری انجمن اولیاء و مربیان تجلیل شد.

همچنین از دهقان و حاجی حسنی مدیران سابق و فعلی دبستان 15 خرداد تقدیر و تشکر بعمل آمد .

ضمناً  از مدیران مدارس شهید صدر ، 17 شهریور ، قرآنی  شهید اکرمی ،  شاهد غدیر ، 15خرداد ، غیرانتفاعی طوبی ، 13 آبان و خیری حسین جان ابراهیمی جهت همکاری با این مدیریت در امر برگزاری دوره های آموزشی تقدیر و تشکر بعمل آمد .