نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه سازماندهی نیروهای خدماتی مدارس شهرستان

برگزاری جلسه سازماندهی نیروهای خدماتی مدارس شهرستانبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ صبح امروزجلسه سازماندهی نیروهای خدماتی آموزش و پرورش در سالن تالار فرهنگیان با حضور عزت اغنیایی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت و زهرا منصوری فر کارشناس امور اداری برگزارشد.

عزت اغنیایی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازماندهی بهینه نیروی انسانی خدماتی را بهترین اقدام در شروع سال تحصیلی دانست و افزود: با توجه به نقش حساس نیروهای خدماتی در حفظ و نگه داری مدارس ،اگر  سازماندهی نیروی انسانی  با برنامه ریزی و نیاز سنجی صورت بگیرد به عنوان یک فرصت می تواند موجب تقویت ساختار مدرسه شود و اگر با عدم جدیت همراه باشد به عنوان یک تهدید محسوب می شود.

اغنیایی کار خدمتگزاران و سرایداران در مدارس را کاری بسیار حساس عنوان کرد و گفت: باید با تمام توان و جدیت ، از مدارس در مقابل خطرات و مشکلات احتمالی در این شرایط مراقبت نمایید ودر صورت وقوع مشکل در اسرع وقت به مدیران و معاونین مدارس خود اطلاع رسانی کنید.

خودداری از  فروش خوراکی در مدرسه بدون داشتن مجوز بهداشت، اطمینان از نبود دانش آموز  درمدرسه در زنگ پایانی ، داشتن کارت سلامت وبهداشت ،ضدعفونی وگندزدایی مدارس به صورت روزانه، حضورفعال درمدرسه بخصوص  دراین موقعیت حساس از جمله موارد دیگری بود که در این جلسه مطرح شد.

گفتنی است ، این سازماندهی در خصوص نیروهای خدماتی ۶۰ آموزشگاه سطح شهرستان بافق انجام گرفت.