نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری آیین جشن نیکوکاری در شهرستان بافق به روایت تصویر

برگزاری آیین جشن نیکوکاری در شهرستان بافق به روایت تصویربه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش؛ همزمان با آغاز هفته احسان و نیکوکاری به صورت نمادین با حضور فرماندار ،مدیر اموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعی از مسئولان و مدیران محلی شهرستان در آموزشگاه شهید حسن دهستانی برگزار شد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن خوش آمد گویی به مسئولان حاضر با اشاره به آیاتی از سوره ضحی تصریح کرد : اگر شادی و خوشحالی را در بین کودکان محروم و نیازمند در آستانه سال جدید هدیه کنیم خداوند نیز شادی را به خانواده های ما وارد میکند.

وی در ادامه افزود در راستای گرامیداشت کنگره سرداران شهید و چهار هزار شهید استان یزد کمک هایی به یاد شهیدان جهت اهدا به دانش آموزان نیازمند تهیه شده است.

قاسم زاده ضمن بیان مجازی شدن برگزاری مراسم جشن نیکوکاری وی افزود با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) کمک ها از طریق واریز به شماره حساب این نهاد انجام می گیرد و این اطمینان را به مدیران مدارس می دهیم که هر کمکی که از سمت مدارس شماره حساب اعلام شده جمع آوری شود به خود آموزشگاه باز میگردد تا این کمک ها هر چه سریعتر به دست دانش آموزان نیازمند برسد.

حجت‌الاسلام روحانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق نیز ضمن تشکر از برگزارکنندگان این مراسم با اشاره به حدیثی از امام باقر علیه السلام اظهار کرد : هرکس در خود حساب خداوند ایمان سرمایه‌گذاری کند چندین برابر سود به وی باز می‌گردد و این وعده پروردگار است که به طور حتم اتفاق می افتد.

وی وی در ادامه افزود مثل انفاق همانند کشاورزی است که یک دانه گندم را در دل خاک می کارد و صدها دانه از هر خوشه برداشت می‌کند.

اجرای سرود توسط گروه شهید رایگان، مقاله خوانی، دکلمه خوانی  وو انداختنجه به صندوق از دیگر برنامه های این مراسم بود.