نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری آیین تجلیل از برترین های مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و. عترت

برگزاری آیین تجلیل از برترین های مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و. عترت


میرجعفری معاون پرورشی فرهنگی شهرستان : 150 دانش آموز شهرستان در سال گذشته توانسته اند رتبه های برتر استانی مسابقات فرهنگی هنری و قران و عترت را کسب نمایند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ مراسم تجلیل از برترین های مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و عترت سال تحصیلی 1398-1399 با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ، معاون پرورشی و فرهنگی و کارشناسان این حوزه ،معاون توسعه مالی و پشتیبانی و کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان صبح امروز در سه نوبت برگزار شد.

قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبریک موفقیت ها به دانش آموزان خاطر نشان کرد : هر انسانی در خود استعدادی دارد که بهترین مکان برای کشف و پرورش این استعداد ها مدارس می باشد .

وی افزود : با پرورش این توانایی ها انسان علاوه بر رشد و پیشرفت خود به پیشرفت و توسعه جامعه نیز می تواند کمک کند و  نام و اثر خود رابه نیکوی باقی بگذارد.

میرجعفری معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان نیز با ارایه آماری از شرکت کنندگان و مسابقات اظهار داشت :از  حدود 11هزار دانش آموزشهرستان بافق ، بالغ بر 7000 دانش آموز در 70 رشته مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و عترت حضور فعال داشته اند که از این میان 150 دانش آموز توانسته اند رتبه های استانی را از آن خود کنند.

وی افزود : بزرگترین جشنواره و فراخوان کشور در بخش فرهنگی و پرورشی مدارس می باشد که در هر مقطع و گروه سنی با توجه به توانایی های افراد نوع و نحوه مسابقات متفاوت  می باشد.

میرجعفری  با اعلام آمادگی مجموعه آموزش و پرورش جهت کمک به دانش آموزان در مراحل بالاتر مسابقات تصریح نمود : شیوع بیماری کوید 19 فرصتی برای  به کارگیری و بهره برداری از فضای مجازی را ایجاد نمود.