نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان بافق

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان بافق



همزمان با سراسر کشور انتخابات شورای دانش آموزی صبح امروز در مدارس شهرستان بافق برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با بیان اینکه 8 هزار نفر از دانش آموزان در این انتخابات شرکت می کنند، افزود : شوراهای دانش آموزی بازوی مشورتی مدیران مدرسه هستند که در کمیته های مختلف برنامه هایی را مصوب و به مدیران پیشنهاد می کنند و آنان نیز تلاش می کنند این برنامه ها را در حد توان در مدارس اجرا کنند.

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با بیان اینکه 8 هزار نفر از دانش آموزان در این انتخابات شرکت می کنند،افزود:  11 هزار دانش آموز در 70 آموزشگاه داریم اما 8 هزار نفر از آنان در این انتخابات شرکت می کنند زیرا پایه های اول و دوم جزء رأی دهندگان نیستند.

وی تعداد کاندیداهای این انتخابات را یک هزار و 682 نفر اعلام کرد و ادامه داد: 155 نفر منتخب در دوره متوسطه اول و دوم و 285 نفر دوره ابتدایی می باشند که با رأی دانش آموزان به شوراهای دانش آموزی مدارس راه پیدا خواهند کرد.

قاسم زاده شوراهای دانش آموزی را بازوی مشورتی مدیران مدارس دانست که در کمیته های مختلف برنامه هایی را مصوب و به مدیران پیشنهاد می کنند و آنان نیز تلاش می کنند این برنامه ها را در حد توان در مدارس اجرا کنند.

مدیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: سارا فلاح عضو هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی کشور نیز از این برنامه بازدید به عمل می آورد.

منبع : enlightened آفتاب بافق