نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری المپیاد ملی طرح دادرس در شهرستان بافق

برگزاری المپیاد ملی طرح دادرس در شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمدرضا فتاحی بافقی رئیس جمعیت هلال احمر از برگزاری المپیاد شهرستانی یازدهمین دوره طرح ملی دادرس در مدارس متوسطه اول شهرستان بافق خبر داد.
به گفته فتاحی بافقی این المپیاد با حضور ۴ تیم از مدارس متوسطه نوبت اول پسرانه و ۴ تیم از مدارس متوسطه نوبت اول دخترانه در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت (روزهای پایانی هفته جهانی هلال‌احمر) برگزار شد.
وی هدف از اجرای این طرح و المپیاد را آشنایی دانش آموزان با مهارت های امدادی و کمک های اولیه دانست و تصریح کرد : در این طرح دانش آموزان آیتم های مختلف امداد و کمک های اولیه را آموزش دیده مهارت خود را در المپیاد مورد آزمون قرار میدهند.
رئیس هلال احمر بافق ادامه داد : در این تورنمنت مدارس پسرانه شهید اکبریان ، مناجات ، اندیشه و شهید صدوقی حضور داشتند و مدرسه اندیشه موفق به کسب مقام اول شد ؛ همچنین در بخش دختران مدارس حضرت زهرا(س) ، حضرت زینب(س) ، رضوان و فردوس شرکت کردند و مدرسه رضوان رتبه اول را کسب کرد.
محمد رضا فتاحی بافقی ضمن تقدیر از همه دادرسان شرکت کننده در این المپیاد اعلام کرد: مدارسی که رتبه اول شهرستان را کسب کردند طی چند ماه آینده در المپیاد استانی حضور خواهند یافت.