نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری المپیادهای علمی دانش‌آموزی

برگزاری المپیادهای علمی دانش‌آموزیبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بافق ؛ المپیادهای علمی دانش‌آموزی همزمان با سراسر کشور در شهرستا ن بافق در هفته اول بهمن ماه  برگزار گردید.

"داوری " کارشناس مسئول امتحانات و سنجش شهرستان بافق با اعلام این خبر افزود : المپیادهای علمی کشور در شهرستان بافق نیز همزمان با سراسر کشور از اول بهمن ماه و در رشته های المپیاد علمی کامپیوتر، جغرافیا و علوم زمین؛ المپیاد شیمی و تفکر و کارآفرینی ، المپیاد نجوم و اختر فیزیم، سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی ، المپیاد فیزیک و سواد رسانه‌ای ، المپیاد ریاضی و اقتصاد مدیریت ، المپیاد ادبی و علوم و فناوری و المپیاد زیست‌شناسی برگزار شده است.

وی ادامه داد : این آزمون‌ها در حوزه‌های داخل و خارج از کشور به صورت همزمان برای دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم برگزار و اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول برای شرکت در آزمون مرحله دوم به صورت مکتوب به اداره کل آموزش و پرورش استان و مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور ارسال می‌شود.

داوری تعداد دانش آموزان بافقی در این المپیاد را 29 نفر عنوان و اظهار داشت : تعداد دانش آموزان دختر در این المپیاد 2 نفر و تعداد دانش آموزان پسر 27 نفر می باشند .

وی با اشاره به اینکه  پذیرفته‌شدگان مرحله اول بدون نیاز به ثبت‌نام مجدد می‌توانند در آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی شرکت کنند یاد آور شد : اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول پس از اعلام در سامانه my.medu.ir به صورت مکتوب به اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها ارسال می‌شود.