نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بررسی مسائل آموزش و پرورش بافق در سومین شورای آموزش و پرورش استان

بررسی مسائل آموزش و پرورش بافق در سومین شورای آموزش و پرورش استانبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان با محوریت بررسی مسائل و چالش های آموزش و پرورش بافق با حضور "فاطمی " استاندار ، "رحیمی نژاد " مدیر کل آموزش و پرورش استان ، "دهقان " سرپرست فرمانداری  ، "میر جعفری " مدیر آموزش و پرورش ،"کرمی" معاونت توسعه مالی و پشتیبانی اموزش و پرورش ، "رنجبر"رییس  شورای شهر بافق  و دیگر اعضای  شورای آموزش و پرورش استان برگزار شد .

 در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بافق ، مدیر آموزش و پرورش و رییس شورای شهر بافق ضمن بیان چالش ها  و مسایل  مجموعه آموزش و پرورش  شهرستان به ارائه راهکارهای پیشنهادی خود پرداختند .

فاطمی استاندار یزد در این نشست مشکلات و دغدغه‌های فرهنگیان و مدارس شهرستان بافق که شامل ساخت، تکمیل و تجهیز و بازسازی مدارس فرسوده و طرح‌های عمرانی نیمه تمام و کمبود نیروی انسانی بود را مورد بررسی قرار داد و برای رفع آن‌ها راه کارهایی از جمله استفاده از اعتبارات استانی و پذیرش مسئولیت اجتماعی معادن و صنایع منطقه را پیشنهاد داد.
وی ادامه داد: برای رفع مسئله کمبود معلم قرار شد در سهمیه جذب جدید که برای معلمی وجود دارد در مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش راهکاری اندیشیده شود که این خلاء برطرف گردد.
همچنین تشکیل نشستی با مدیران معادن و صنایع شهرستان بافق جهت پذیرش مسئولیت ها ی اجتماعی در مجموعه آموزش و پرورش از جمله مصوبات این جلسه بود .