نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید وزارتی ستاد پروژه مهر 1401 از روند آماده سازی مدارس شهرستان در آستانه سال تحصیلی

بازدید وزارتی ستاد پروژه مهر 1401 از روند آماده سازی مدارس شهرستان در آستانه سال تحصیلیبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید ،  بازدید میدانی توسط  سبزواری نماینده وزارت آموزش و پرورش و معین پورکارشناس متوسطه دوم ، میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان  در راستای تحقق اهداف پروژه مهر از چندین آموزشگاه شهرستان صورت گرفت.

نماینده وزارت آموزش و پرورش  در بازدید از مدارس شهسرتان ضمن اشاره به وضعیت خاص آموزش در دو سال اخیر اظهار داشت : هدف از اجرای این طرح شناسایی  و پیگیری مشکلات آموزشی و فیزیکی مدارس می باشد  تا  ضمن اعلام وضعیت مدارس کشور به وزارت خانه بتوان مشکلات و چالش های موجود را در زمان بازگشایی مدارس به حداقل رساند .

در جریان این بازدید ، دکتر سبزواری مواردی اعم از فضای آموزشی ، نیروی انسانی ، وضعیت ایاب و ذهاب دانش آموزان و همچنین مسائل  بهداشتی و پرورشی  مورد بررسی و پیرامون برنامه ریزی جهت شروع سال تحصیلی شاد و پویا با توجه به نیمه حضوری بودن مدارس در ایام شیوع کرونا راهکارهایی ارائه داد .

همچنین حضور در جشن شکوفه های مهد کودک بهاران و نواختن زنگ آغازین تحصیلی و بازدید از موزه فرهنگ وهنر از جمله برنامه های امروز سفر یک روزه ی سبزواری بود.

لازم به ذکر است ؛ تیم بازرسی چهار نفره تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش  به سرپرستی دکتر زهرا آژیده در استان در حال انجام می باشد .