نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان بافق از حوزه های امتحان نهایی پایه دوازدهم

بازدید معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان بافق از حوزه های امتحان نهایی پایه دوازدهمبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بافق ؛ امتحانات نهایی پایه دوازدهم همزمان با سراسر کشور و به صورت هماهنگ کشوری در شهرستان بافق برگزار می گردد.

معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اهمیت آزمون های نهایی امسال گفت: آزمون‌های نهایی امسال از این نظر از اهمیت بیشتری برخوردار است که نتایج آن تاثیر ۴۰درصدی در کنکور خواهد داشت.
وی افزود: ما وظایف خود را در رابطه با آزمون‌ها به خوبی انجام داده ایم؛ دانش آموزان نیز می‌بایست به تکالیف خود عمل کنند و علاوه بر مطالعه مفهومی دروس، الزامات آزمون از جمله حضور به موقع، همراه نداشتن جزوه و کتاب و تلفن همراه، همراه داشتن خودکار مشکی و ..... را رعایت نمایند.
قاسمی اعتبار آزمون‌ها و نتایج آن را بسیار مهم خواند و تاکید کرد: در مسیر برگزاری آزمون‌ معتبر  با همت مدیران محترم مدارس پیگیر رفع اشکالات جزئی و احتمالی هستیم ودر صورت تخلف  با متخلفان برخورد متناسب با قوانین صورت خواهد گرفت‌.

لازم به ذکر است امتحانات نهایی پایه دوازدهم در سه حوزه دبیرستان دخترانه شرف ، دبیرستان پسرانه اندیشه و دبیرستان دخترانه حضرت معصومه با حضور 782 دانش آموز دختر و پسر برگزار می شود.