نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید مدیر آموزش و پرورش شهرستان از نحوه تشکیل کلاس های درس در اولین روز سال تحصیلی جدید

بازدید مدیر آموزش و پرورش شهرستان از نحوه تشکیل کلاس های درس در اولین روز سال تحصیلی جدیدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان به اتفاق معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت در اولین روز آغاز سال تحصیلی جدید ازنحوه برگزاری کلاس ها در برخی مدارس شهرستان بازدید کرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به برتری آموزش حضوری نسبت به  آموزش مجازی اعلام کرد : با شروع سال تحصیلی به صورت حضوری معلم و دانش آموزان از طریق تعامل با یکدیگر شناخت خوبی به دست خواهند آورد که این مسئله می تواند به تسهیل امر یاددهی و یادگیری کمک نماید.
وی با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مدارس افزود: این بیماری منحوس نباید آموزش حضوری را به طور کامل تعطیل نماید بلکه با یک برنامه ریزی دقیق و رعایت اصول بهداشتی باید شرایط حضور دانش آموزان در مدارس را فراهم نمود.
رئیس دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان با بیان تاثیر همکاری والدین در یاددهی مراقبت های بهداشتی دانش آموزان اظهار داشت: تهیه وسایل ضدعفونی ، گروه بندی دانش آموزان و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی  باید یکی از دغدغه های مدیران باشد که در فعالیتهای مدیران در هفته های اخیر شاهد این موضوع بوده‌ایم.