نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید مدیرعامل شرکت سنگ آهن ازسه آموزشگاه شهرستان بافق

بازدید مدیرعامل شرکت سنگ آهن ازسه آموزشگاه شهرستان بافقمدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به همراه چند تن از مدیران شرکت طی دعوت رئیس آموزش و پرورش از سه مدرسه در سطح شهرستان بازدید کردند تا ضمن بررسی کمبودها، نسبت به رفع نیازها و مشکلات مدارس اقدام شود.

 مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق صبح امروز به همراه میرزایی معاون منابع انسانی،حیدری مدیر حوزه مدیرعامل و فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت طی دعوتی از سوی رئیس اداره آموزش و پرورش از سه مدرسه در سطح شهرستان بازدید و مسائل مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دادند.

در این برنامه مسئولان حاضر از مدارس 15 خرداد، امید و هنرستان فنی و حرفه ای تلاش بازدید و به بررسی وضعیت فضاهای آموزشی پرداختند که مدیران آموزشگاه ها پیرامون مشکلات مدارس و کمبودهاآن و نوسازی ، بهسازی ،مقاوم سازی ، تجهیز آن و مطالبی را بیان کردند که فلاح مدیرعامل شرکت قول مساعدت برای حل این مسائل را در حد توان داد.

رضا فلاح مبارکه در بازدید از هنرستان فنی و حرفه ای تلاش ضمن تاکید به نقشی كه فارغ التحصيلان هنرستان در كاهش بيكاری و افزايش اشتغال زايی در جامعه دارند ، بیان کرد: هنرستان ها نقش مهمی در آموزش های مهارتی و تربيت نيروی انسانی ماهر دارند که در آینده سبب پیشرفت صنعت شهر می شوند ودانش آموزان هنرستان يكی از نقش آفرينان و تاثير گذاران صنعت هر كشوری محسوب می شوند

منبع :# سایت خبری آفتاب بافق