نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید فرماندار از دبیرستان شیخ محمد تقی بافقی

بازدید فرماندار از دبیرستان شیخ محمد تقی بافقیزاده رحمانی فرماندار بافق به همراه قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش از دبیرستان دوره اول شیخ محمدتقی بافقی بازدید نمودند .

در ابتدای این بازدید  قائمی مدیر و اعضاء انجمن اولیا و مربیان دبیرستان  شیخ محمد تقی بافقی در خصوص فعالیت های انجام گرفته ، مشکلات ، نیازها و لزوم بازسازی ، مرمت و تجهیزدبیرستان مطالبی را بیان نمودند .

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش نیز  ضمن قدردانی از مساعدت های فرماندار در امر تعلیم و تربیت و با اشاره به قدمت این مدرسه که به نام مرد زهد و تقوا و جهاد آیت الله  شیخ محمدتقی بافقی مزین می باشد ؛ خاطر نشان نمود: توجه به این مدرسه قدیمی به جهت حفظ آن ضروری  می باشد و آموزش و پرورش هم در این زمینه همراهی خواهد نمود و با مذاکره و رایزنی هایی که انجام شده چنانچه آماده سازی و تسطیح زمین صورت بگیرد ؛ چمن مصنوعی توسط اداره کل نوسازی استان نصب خواهد شد .

در ادامه زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق ضمن تشکر از آموزش و پرورش و با تاکید به لزوم کار فرهنگی و هزینه کردن در این خصوص ، از فضا و کلاس های مدرسه بازدید و در خصوص آماده سازی زمین چمن مصنوعی و اهدا کتب کمک آموزشی قول مساعد داد.