نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید سرزده ی نماینده مردم شهرستان بافق در مجلس شورای اسلامی از آموزش و پرورش شهرستان

بازدید سرزده ی نماینده مردم شهرستان بافق در مجلس شورای اسلامی از آموزش و پرورش شهرستانبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ "محمدرضا صباغیان " نماینده مردم شهرستان بافق در مجلس شورای اسلامی به اتفاق " علی اصغر رنجبر "  رییس دفتر ایشان از واحد ها و دوایر داخلی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بازدید به عمل آورد .

وی در جریان بازدید خود از واحدهای این مدیریت  ضمن آشنا شدن با روند فعالیت ها و تبریک سال جدید ازتلاش های صادقانه ی کارکنان این اداره قدردانی نمود.

در پایان این بازدید نیز جلسه ای با حضور وی و مدیر و شورای معاونین این اداره در دفتر مدیریت برگزار شد .

در این جلسه قاسم زاده بافقی مدیر آوزش و پرورش ، ضمن عرض خیر مقدم و تشکراز حضور صباغیان به بیان گزارشی ازروند فعالیت ها و وضعیت  مجموعه آموزش و پرورش پرداخت و افزود : کمبود نیروی انسانی بویژه در رشته های تخصصی و آموزگاری از مهمترین چالش های پیش رو در شروع سال تحصیلی جدید خواهد بود که امیدوار هستیم با رایزنی ها و گزارشاتی که در سال های اخیر به اداره کل داده شده شاهد اقدامات خوبی در این زمینه باشیم .

وی در ادامه با اشاره به کمک ها ی شرکت سنگ آهن مرکزی در امر ساخت و ساز  " رضا فلاح " مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی را از بهترین یاریگران آموزش و پرورش شهرستان در کنار "سید مهدی طلائی مقدم " فرماندار محترم شهرستان دانست و تصریح کرد : مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی یکی از افرادی بوده که تاکنون به بحث آموزش و پرورش با دید مثبت نگاه کرده و خود در بسیاری ازموارد در امر کمک رسانی از جمله شروع احداث 4 آموزشگاه توسط شرکت ها ی اقماری سنگ آهن مرکزی پیش قدم شده اند .

قاسم زاده همچنین کمبود اعتبارات در حوزه پرورشی، آموزشی ،تربیت بدنی و عمرانی بویژه وضعیت نامناسب و فرسوده فضاهای 30 درصد از مدارس ، کمبود تجهیزات کارگاهی هنرستان ها و تعیین تکلیف وضعیت نیروهای قراردادکار معین  خدمتگزار بعد از گذشت چندین سال  را از جمله مشکلات دیگر این مجموعه عنوان کرد.

در ادامه جلسه ،معاونین مدیریت نیز به طرح موضوعات مختلف حوزه خود پرداختند.

نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از پیگیری ها و تلاش مدیریت آموزش و پرورش در سطح استان گزارشی از روند کیفی و کمی آموزش و پرورش ملاحظه و افزود : اگر پیگیری در زمینه ها ی مطرح شده رابه سطح کلان و کشوری پیش ببرید مطمئنا شاهد اثرات و نتایج بهتری خواهیم بود.

وی در پایان قول داد : در به نتیجه رساندن پیگیری ها  در سطح کشوری از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.