نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تجلیل از برترین های پژوهش سرای مفیدی

آیین تجلیل از برترین های پژوهش سرای مفیدی


آیین تجلیل از رتبه های مسابقات ابرحباب و دومینوی دانش آموزی همت پژوهش سرای دانش آموزی مفیدی شهرستان بافق برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ آیین تجلیل از رتبه های مسابقات ابرحباب و دومینوی دانش آموزی به همت پژوهش سرای دانش آموزی مفیدی شهرستان بافق  در محل سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آموزی  با حضور"سیدجواد میرجعفری"  مدیر آموزش و پرورش ،" محمود قاسمی " معاون آموزشی ، "محمد رنجبر "مدیر و "علی نادرزاده " و " بهشتی ازده" دبیران پژوهش سرا در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش و برترین های مسابقات برگزار شد..

مدیر آموزش و پرورش شهرستان با قدردانی از فعالیت های پژوهش سرا، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به اهداف سند تحول بنیادین ، کار فراوانی در پیش داریم و تلاش می کنیم این فاصله را در پژوهشسراهای دانش آموزی جبران کنیم.

وی تصریح کرد: پژوهش سراهای دانش آموزی با هدف ایجاد زمینه های بروز خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان همچنین تقویت روحیه همکاری و مشارکت دانش آموزان در انجام فعالیت های علمی و پژوهشی ،حمایت مالی و معنوی از دانش آموزان برای حضور در جشنواره ها و برنامه های علمی و پژوهشی داخلی و خارجی ،ایجاد محیط آزمایش و تجربه ایده های پژوهشی دانش آموزی ،تشکیل انجمن های علمی دانش آموزی و برگزاری مسابقات علمی ،پژوهشی و آزمایشگاهی تشکیل گردیده اند.

میرجعفری ضمن نگاه مثبت به آینده ی پژوهش گران  افزود : دانش آموزان در پژوهش سراها یاد میگیرند که مسایل را با تفکر و خلاقیت شناسایی کرده و راه حل آنرا بیابند و این موضوع یعنی آغاز راه سازندگی .

مدیر پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان بافق  در پایان  با تبریک به پژوهشگران دانش آموز در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و حرکت در مسیر پژوهش محوری اظهار داشت: افق روشن فردای این سرزمین در گرو هوشمندی و کوشش دانش آموزان پژوهش گر می باشد و ما باید در جهت تحقق این مهم گام برداریم.