نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تجلیل از برترین های مسابقات قرآن ،عترت و نماز

آیین تجلیل از برترین های مسابقات قرآن ،عترت و نماز


مراسم تجلیل از برترین های مسابقات قآنی شهرستان بافق همزمان با شروع ماه مبارم رجب برگزار شد.

به گزارشروابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات دانش آموزی  قرآن ،عترت و نماز با حضور "میرجعفری " مدیر آموزش و پرورش شهرستان  ، "رنجبر" مدیر دارالقرآن امام خمینی و برخی از مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده عبدالله برگزار گردید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن خیر مقدم فعالیت در امور قرآنی را توفیقی غیر قابل مقایسه با دیگر فعالیت ها عنوان و یادآور شد : اگر در دوران کودکی ، نوجوانی و جوانی با قرآن مانوس شوید قران با پوست و گوشت شما عجین می شود و یاریگر شما در دنیا و آخرت خواهد بود.

وی  با بیان اینکه مسابقات قرآنی 1401  با حضور بیش از4000 نفر شرکت کننده در سطح مدارس برگزار گردید افزود : مسابقات قرآنی دانش آموزی در هر سه مقطع تحصیلی و در رشته های حفظ ،قرائت ،تفسیر و مفاهیم قرآن کریم برگزار گردید .

میرجعفری  ادامه داد :  800 نفر  به مرحله شهرستان راه پیدا کرده اند که 128 نفر از این عزیزان موفق به رقابت در مرحله استانی شدند.

وی با اشاره به جایگاه خوب شهرستان در مسابقات استانی اظهار کرد : در پایان مسابقات استانی  20 نفر از دانش آموزان بافقی توانستند در رشته های مختلف رتبه ای اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کنند.

در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر و جایزه از برترین های مسابقات تجلیل بعمل آمد.