نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین نشست کتابخوان ویژه پرسنل اداره ی آموزش و پرورش شهرستان بافق

اولین نشست کتابخوان ویژه پرسنل اداره ی آموزش و پرورش شهرستان بافق


اولین جلسه کتابخوان ویژه پرسنل اداره آموزش و پرورش در محل دفتر معاونت پرورشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بافق ؛ اولین نشست کتابخوانی با حضور محمدرضا قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان و کادر حوزه ی پرورشی آموزش و پرورش شهرستان در محل دفتر معاونت پرورشی برگزار شد.

در ابتدای این نشست محمدرضا قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان با تاکید به رسالت دستگاه تعلیم و تربیت در ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه گفت: با آغاز بحث کتابخوانی از درون مجموعه آموزش و پرورش و ادامه روند در مدارس ، امیدوار هستیم شاهد نتایج مثبت آن در سطح جامعه بویژه جامعه ی فرهنگیان باشیم.

وی در ادامه با اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه در جامعه اظهار داشت: یکی از مسایل مغفول بین خانواده ها و کارمندان بحث عدم مطالعه است که از گسترده شدن فضای مجازی در سطح جامعه می توان به عنوان یک علت نام برد.

رییس دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان با مهم دانستن نقش کتاب درنوع نگرش افکار عنوان کرد: خواندن  داستان های مجازی تنها اثرات مقطعی و خطی دارد در صورتی که خواندن  کتاب  اثر عمیقی را ذهن و فکر فرد باقی می گذارد.

در ادامه ی نشست "کتاب دوباره می خواهم عاشق شوم! سبک همسرداری اسلامی "نوشته ی "محمدحسین فلاح ، طحانی و دکتر احمد صادقیان " توسط بتول کریمیان کارشناس آسیب های اجتماعی اداره آموزش و پرورش ارائه شد و حاضران در فضایی گفت وگو محور به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع مطالعه و کتاب پرداختند.

گفتنی است در پایان هدیه ای به فعالین این نشست اهدا شد.