نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین دیدار نماینده مجلس دانش آموزی با مدیر آموزش و پرورش

اولین دیدار نماینده مجلس دانش آموزی با مدیر آموزش و پرورشبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بافق ؛ اولین دیدار پریسا حسینی نماینده استان در مجلس دانش آموزی با محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

در این دیدار که با حضور مدیر آموزش و پرروش شهرستان و معاون پرورشی و فرهنگی در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش صورت گرفت پیرامون نحوه ی برگزاری مراسم 13 آبان و تجلیل از نماینده ی سابق مجلس دانش آموزی صحبت شد.

مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض تبریک به پریسا حسینی جهت راهیابی به مجلس دانش آموزی به عنوان نماینده استان ، نماینده مجلس دانش آموزی را مهره ای بسیار قوی در توانمند سازی شوراهای دانش آموزی مدارس خواند و افزود : با حضور در جلسات شورای دانش آموزان مدارس و انتقال دغدغه های دانش آموزان می توانید مجموعه آموزش و پرورش را در مسیر سازندگی فضاهای آموزشی همراهی کنید.

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور دومین دانش آموز بافقی در مجلس دانش آموزی کشور اظهار داشت : شما به عنوان نماینده استان در مجلس دانش آموزی در بین دانش آموزان الگو هستید و باید تمام نکات اخلاق، رفتاری و گفتاری خود که باعث کسب موفقیت های اجتماعی شده است را به دانش آموزان دیگر نیز انتقال دهید .

در این نشست نحوه ی برگزاری مراسم 13 آبان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و مقرر شد به مناسبت روز دانش آموز در 13 آّبان 1399 گفتگوی آزاد با حضور دانش آموزان شهرستان در شبکه آموزشی شاد برگزار گردد.