نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اوقات فراغت و ترم تابستان، فرصتی ارزشمند برای مهارت‌آموزی

اوقات فراغت و ترم تابستان، فرصتی ارزشمند برای مهارت‌آموزی


ترم تابستان 1400 با شعار هر دانش آموز یک مهارت و با هدف استفاده مطلوب از اوقات فراغت دانش آموزان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ ترم تابستان 1400 با شعار هر دانش آموز یک مهارت و با هدف استفاده مطلوب از اوقات فراغت دانش آموزان برگزار می شود.

مدیرکانون فرهنگی تربیتی شهید باهنر گفت: ترم تابستان فرصتی مناسب برای مهارت آموزی و کسب آموزش های کاربردی می باشد که بر همین اساس شعار « هر دانش آموز ، یک مهارت » نیز بر آن نهاده اند.

آخوندی افزود: نظر به تعامل بیش از پیش مجموعه های فرهنگی مصمم شدیم تا در ترم تابستان سال جاری، حداقل 35 مهارت کاربردی مفید را در قالب 24 دوره و یا کلاس آموزشی بصورت حضوری ، نیمه حضوری و غیرحضوری کلید بزنیم.
 
رئیس سازمان دانش آموزی بافق تأکید کرد: بی شک نگاه به آموزش های نوین و فناورانه بیش از پیش مساعد شده و این نیز باید در راستای مهارت آموزی تقویت گردد. وی به برگزاری دوره مهارت های سازمانی و تشکیلاتی دانش آموزی و همچنین دوره آموزش سطح یک خبرنگاری پانا در این ترم اشاره کرد و افزود: بحمدالله فعالیت مطبوعاتی دانش آموزان عضو انجمن خبرنگاری کانون و خبرنگاران پانا در بافق پر رنگ تر و پویاتر شده است.
سرپرست دفتر خبرگزاری پانا شهرستان بافق پیرامون دوره های آموزش عکاسی خبری نیز بیان داشت : امیدواریم ضمن استفاده از ظرفیت های آموزشی و انسانی این خبرگزاری دانش آموزی، با ورود دوره های آموزش تولید و ارائه محتوای الکترونیک، این رسالت خبری خود را بیش از پیش تزیین نماییم.
وی در پایان به برخی برنامه های سال آتی کانون شهیدباهنر و سازمان دانش آموزی از جمله طرح جامع هر مدرسه، یک کانون خبری و هر دانش آموز یک نقش اجتماعی اشاره کرد و ابراز داشت برنامه های خوبی در حوزه فعالیت انجمن ها و تشکل های دانش آموزی خواهیم داشت.