نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهدا 40 تبلت به دانش آموزان نیازمند به سخت افزار آموزشی ومعرفی 100 نفر جهت دریافت وام خرید تبلت

اهدا 40 تبلت به دانش آموزان نیازمند به سخت افزار آموزشی ومعرفی 100 نفر جهت دریافت وام خرید تبلت


رئیس آموزش و پرورش بافق : در قالب پویش همیاران مهر، ۴۴۰ میلیون تومان کمک نقدی و وام برای کمک به دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمد رضا قاسم زاده بافقی رئیس آموزش و پرورش شهرستان  از جمع آوری 440 میلیون تومان کمک نقدی و وام برای کمک به دانش آموزان نیازمند به سخت افزار آموزشی خبر داد.

  رییس آموزش و پرورش شهرستان بافق با اشاره به راه اندازی پویش همیاران مهر در اوایل سال تحصیلی در شهرستان ، گفت: این پویش با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند برای دسترسی به سخت افزار‌های مورد نیاز آموزشی راه اندازی شده است.

وی  افزود: در این پویش در مجموع ۴۴۰ میلیون تومان کمک خیری به صورت نقدی و وام جذب شد.

رئیس آموزش و پرورش بافق با بیان اینکه در این زمینه، 100 نفر برای خرید تبلت از طریق وام به بانک معرفی شدند، تصریح کرد: به ۴۰ نفر از دانش آموزان نیازمند نیز به صورت رایگان تبلت داده شده است که در این میان  تعداد 20 گوشی همراه از طرف یک خیر نیک اندیش اهدا شد.

قاسم زاده بافقی  با اشاره به اینکه هنوز هم نیازمند کمک خیران هستیم، بیان داشت: حدود ۳۰۰ دانش آموز نیازمند شناسایی شدند که با اقدامات انجام شده و کمک خیران، نیمی از آن‌ها صاحب سخت افزار‌های آموزشی شدند.

وی در پایان ضمن تشکر از همکاری مردم شهرستان در این پویش خاطر نشان کرد : در این پویش خیران بافقی از جمله شرکت سنگ اهن مرکزی ایران بافق، مجمع خیرین میعاد و شرکت فولاد به دانش آموزان نیازمند یاری می‌دهند.