نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتخاب پیمانکار آموزشگاه خیری زنده یاد محمد حسین رضاییان

انتخاب پیمانکار آموزشگاه خیری زنده یاد محمد حسین رضاییانبه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ صبح امروز با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق پیمانکار احداث دبستان خیری زنده یاد "محمد حسین رضاییان" انتخاب و تفاهم نامه ای بین پیمانکار پروژه ی مذکور(شرکت ارتفاع سازه) و خیر نیک اندیش "هدایت رضاییان" منعقد شد.

محمد رضا قاسم زاده بافقی در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم محمد حسین رضاییان در خصوص عملیات اجرایی این پروژه گفت: مدرسه خیری رضاییان با زیر بنای  هزار و 70متر مربع در زمینی به مساحت 3000 متر مربع  آغاز می شود.

وی بابیان اینکه این آموزشگاه ششمین مدرسه ی خیری شهرستان بافق است عنوان کرد: مدرسه قابلیت افزایش تا 12 کلاس درس را دارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق همچنین افزود: اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و راه اندازی این مدرسه 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان می باشد که نیمی از هزینه ساخت از محل کمک خیری و مابقی آن به همت اداره کل نوسازی مدارس استان یزد تامین و پرداخت می شود.

مقام مسئول با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید در شهرستان بافق 10هزار و 500 دانش آموز در 70 مدرسه مشغول به تحصیل می شوند خاطر نشان کرد35 درصد مدارس نیاز به تخریب و بازسازی دارد.

قاسم زاده با اشاره به اینکه مهم ترین ارکان توسعه در هر کشور ، مدرسه و امکان تحصیل است  ابراز امیدواری کرد: میزان مشارکت  خیران در بخش مدرسه سازی افزایش یابد.

گفتنی است : در این تفاهم نامه شرایط و نحوه ی پرداخت هزینه ها عنوان شده است.