نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امضاء تفاهم نامه ساخت ۲ مدرسه در بافق بین شرکت عمران کلوت جنوب و آموزش و پرورش

امضاء تفاهم نامه ساخت ۲ مدرسه در بافق بین شرکت عمران کلوت جنوب و آموزش و پرورشبه منظور توسعه فضاهای آموزشی و رشد و توسعه منطقه با تربیت نیروی انسانی کارآمد، تفاهم نامه ساخت ۲ مدرسه در بافق بین شرکت عمران کلوت جنوب و آموزش و پرورش شهرستان امضاء شد.

رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز به همراه فخری بافقی مدیر روابط عمومی و آقا رضایی مدیرعامل و هیات مدیره شرکت عمران کلوت جنوب با حضور در اداره آموزش و پرورش شهرستان با مدیر و معاونان این مجموعه دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات آموزشی و کمک به ساخت و توسعه فضاهای مدارس گفتگو کردند.

قاسم زاده رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بافق ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر و تشکر از حسن توجه مدیرعامل شرکت سنگ آهن و شرکت عمران کلوت جنوب به این مجموعه بزرگ آموزشی، گزارشی از وضعیت مدارس شهرستان و کمبود فضای آموزشی ارائه داد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات با فرمانداری و اداره کل نوسازی و تجهیز و توسعه مدارس استان بیان کرد: در این جلسات قول مساعدت در صورت فراهم بودن زیر ساخت ها داده شده است..

سپس رضا فلاح مبارکه ضمن اظهار خرسندی از حضور درآموزش و پرورش و جمع فرهنگیان وبا اشاره به لزوم توجه ویژه به موضوع تعلیم و تربیت اظهار کرد : راه توسعه شهرستان در تمامی ابعاد از آموزش و پرورش می گذرد وهر نیرویی بخواهد وارد مجموعه شهری به ویژه شرکت سنگ آهن شود,؛  باید همه از این مجموعه عبورکنند و بایستی به نوعی تلاش آموزش و پرورش جبران شود..

وی در بحث کمبود فضاهای آموزشی با بیان اینکه شرکت سنگ آهن در این زمینه از گذشته پیش قدم بوده و کلنگ سه مدرسه خیری توسط محمد جواد عسکری مدیرعامل سابق این مجموعه به زمین خورده،افزود: در این راستا تفاهم نامه احداث ۲ مدرسه با مبلغ ۱ میلیارد تومان با نام " فرهیختگان چغارت " و " سازندگان چغارت " بین شرکت سنگ آهن و اداره آموزش و پرورش بافق در سال جاری امضا شد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن با اشاره به اینکه سال گذشته شرکت شهداب نیز ساخت مرکز تربیتی فرهنگی شایق را آغاز نموده،اظهار کرد: امروز نیز با مشارکت شرکت عمران کلوت جنوب تفاهم نامه ساخت 2 مدرسه ی دیگر در شهرستان امضا می شود. انتخاب نام مدارس بر عهده خیّر می باشد و انتظار می رود شرایطی برای ماندگار بودن نام پیمانکار نیز فراهم شود.

شای، شرکت عمران کلوت جنوب یکی از شرکت های پیمانکاری سنگ آهن مرکزی ایران – بافق است که مشارکت در امر ساخت 2 مدرسه با آموزش و پرورش بافق در شهرستان نموده است.