نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه شهرستان بافق در جمع آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی : نهضت سوادآموزی یکی از سرمایه های گسترش علم در کشور به حساب می آید .

امام جمعه شهرستان بافق در جمع آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی : نهضت سوادآموزی یکی از سرمایه های گسترش علم در کشور به حساب می آید .


بمناسبت سالروز نهضت سوادآموزی مدیریت و معاونین و جمعی از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی با امام جمع دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان بافق ؛ بمناسبت ۷ دیماه سالروز فرمان تاریخی امام خمینی (ره) و تشکیل نهضت سواد آموزی ،فرماندار شهرستان ، مدیر اداره آموزش وپرورش ، معاونین و جمعی از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی آموزش وپرورش بافق با حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه محترم شهرستان در محل دفتر ایشان با وی دیدار کردند.

 در این دیدارمحمدرضا قاسم زاده بافقی رییس آموزش و پرورش شهرستان ضمن عرض تسلیت ایام دهه فاطمیه (ص) ، به ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های هفته سواد آموزی شهرستان پرداخت.

امام جمعه شهرستان نیز با تاکید بر نقش نهضت سواد آموزی در گسترش علم و دانش افزود : فعالیت در نهضت سواد آموزی فعالیت سختی است اما حرکت ، حرکت بسیار خوبی است زیرا علم ودانش باعث تکامل و پیشرفت جامعه می شود .

وی سرمایه های علمی را باعث پیشرفت یک جامعه دانست و اظهار داشت : با علم می توان به سیاست ، ثروت و عمران و آبادانی دست یافت اما اگر فقدان این مهم در کشوری احساس شود ، حتی اگر معادن طلا داشته باشد باز هم در فقر مالی و فرهنگی به سر خواهد برد.

ایشان درخاتمه ضمن تبریک سالروز ۷دی ، برای همه همکاران دراین عرصه از خداوند منان طلب اجر وپاداش نمودند.

آموزش دهندگان نیز درادامه به بیان مشکلات خود در زمینه های مختف آموزشی خود پرداختند.

در پایان از آموزش دهندگان با اهدا لوح تقدیر تشکر شد.