نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتخار آفرینی کم نظیر دانش آموزان بافقی در مسابقات قرآن عترت و نماز استان یزد

افتخار آفرینی کم نظیر دانش آموزان بافقی در مسابقات قرآن عترت و نماز استان یزد


دانش آموزان بافقی با کسب ۶۶ رتبه برتر استانی در مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان استان یزد سال تحصیلی جاری نسبت به سال گذشته موفق به جهش سه برابری در این زمینه شدند..

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ دانش آموزان شهرستان بافق در سی و نهمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز با کسب 67 رتبه برتر استانی رکورد کسب رتبه در طول سالهای اخیر را جابه جا کردند.
سیدجواد میرجعفری معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان بافق با اعلام این خبر گفت: از 67 رنبه برتر استانی 18 دانش آموز بافقی به مرحله فینال مسابقات راه یافته اند. 
وی اضافه کرد: دوره سی و نهم مسابقات استانی قرآن عترت و نماز به دلیل شیوع ویروس کرونا به شکل آنلاین و غیرحضوری برگزار شد و این افتخار در حالی کسب شده که تعداد زیاد مسابقات از سراسر استان سطح این دوره را بالا برده بود.
میرجعفری تصریح کرد: این افتخار کم نظیر حاصل عنایت خداوند متعال، همت و تلاش دانش آموزان قرآنی، همراهی اولیاء گرامی آن‌ها و زحمات اساتید و مربیان دلسوز و فداکاری است که خالصانه در راستای پیشبرد اهداف حیات بخش قرآن کریم فعالیت می کنند.
یادآور می شود در مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان کشور سال گذشته دانش آموزان بافقی 18 رتبه برتر را کسب کردند که امسال این میزان با جهش سه برابری به 66 رتبه برتر کشوری رسیده است.
اسامی برترین ها به شرح ذیل می باشد: