نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتخار آفرینی دانش آموز بافقی

افتخار آفرینی دانش آموز بافقی


راهیابی دانش آموز بافقی به هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی کشور

سارا فلاح دانش آموز دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا با شایستگی و ایراد نطق عالی در مجلس دانش آموزی کشور توانست بعنوان اولین دختر استان یزد به هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی کشور راه یابد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بافق؛ سارا فلاح دانش آموز دبیرستان صدرا و عضو مجلس شورای دانش آموزی و هیئت رئیسه آن پس از ایراد نطق عالی در مجلس دانش آموزی کشور به بافق بازگشت و مورد استقبال مسئولین آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفت.

سارا فلاح گفت : از کلیه افرادی که نقش موثر در این اتفاق داشتند به ویژه خانواده خود به عنوان بزرگترین حامی،اولیاء مدارس از دوران ابتدایی تا کنون که سبب بازگشایی راه پیشرفت وی شدند و تمام مسئولین آموزش و پرورش که همواره وقت ارزشمند خود را در اختیار وی قرار دادند،تشکر و قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه تمامی دانش آموزان توانایی رسیدن به این جایگاه را دارند،افزود:  بدون شک در سال های آتی دانش آموزان استان یزد به ویژه شهرستان بافق که توانایی بالایی در فن بیان دارند و از شایستگی قرار گرفتن در جایگاه ریاست برخوردارند،حضور پررنگ تری خواهند داشت و تمام این موارد نیازمند همت و اتحاد است.

فلاح پیرامون سخنان خود در مجلس دانش آموزی عنوان کرد: نطق من براساس دغدغه های ذهنی بوده که تمام دانش آموزان استان و برخی شهرهای کشور با آن مواجه  هستند و آن  شادی و پرورش در مدارس و نیز مسئله حفظ محور نظام آموزشی  بود که با توجه به مطالبی که بیان کردم با صلاحدید دوستان نماینده با کسب بالاترین آراء کارپرداز اول هیئت رئیسه شدم.

" قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش " نیز با اظهار خرسندی از این اتفاق گفت : خوشحالیم که دانش آموزی از دیار نخل و آفتاب توانست با اعتماد به نفس و خودباوری به عضویت مجلس شورای دانش آموزی و هیئت رئیسه آن در آید، سارا فلاح از دانش آموزان تلاشگر ما در دبیرستان صدرا است و با توجه به استعدادهای ایشان پیش بینی چنین اتفاقی را می کردیم.

" قاسم زاده " ضمن تبریک به وی امیدوار شد تا شاهد موفقیت های روز افزون این دانش آموز فرهیخته باشیم .