نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح کلاس درس تربیت بدنی آموزشگاه شهید صدر

افتتاح کلاس درس تربیت بدنی آموزشگاه شهید صدربه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ کلاس درس تربیت بدنی آموزشگاه شهید صدر با ضحور بابایی نماینده وزارتی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ،قاینی رییس و ناظمیان کارشناس  اداره تربیت بدنی اداره کل ،میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان و منصوریان مدیر عامل باشگاه سنگ آهن بافق افتتاح شد.

حیدری معاون پرورشی فرهنگی اداره آموزش وپرورش شهرستان در این مراسم ضمن خوش آمدگویی وخرسندی از اجرای طرح شهید سلیمانی ادامه داد : طرح شهید سلیمانی با هدف برقراری عدالت در فضاهای ورزشی در مدارس سطح کشور در حال اجرا است که شهرستان بافق نیز بابهره گیری از فضاهای مناسب این طرح ،چندین پروژه در دست اجرا دارد.

وی بزرگترین مشکل تربیت بدنی شهرستان را نبود دبیر ورزش دانست و خاطر نشان کرد : ما در حال ایجاد فضاهای تربیت بدنی هستیم اما از این قضیه که در شهرستان با بحران جدی نبود دبیر تربیت بدنی در مقطع ابتدایی غافل مانده ایم.

حیدری ادامه داد : شادابی و سلامتی جسمی دانش آموزان یکی از مولفه های موفقیت آن ها در درس خواندن است که این امر نیاز به جدی گرفتن درس تربیت بدنی در سایر مقاطع تحصیلی بویژه ابتدایی می باشد .

بازدید از پروژه های آموزشگاه شهید دهستانی و متوسطه حجاب نیز از دیگر برنامه های سفر یک روزه نماینده وزارتی تربیت بدنی و همراهان بود . 

لازم به ذکر است کلاس تربیت بدنی در سازه مدرسه از طرح های جدید معاونت می باشد که در چند سال اخیر با شناسایی فضاهای بلااستفاده مدارس تغییر کاربری آن به فضاهای ورزشی آغاز شده است.