نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح دفتر خبرگزاری پانا در شهرستان بافق

افتتاح دفتر خبرگزاری پانا در شهرستان بافق 

مراسم افتتاحیه دفتر خبرگزاری پانا شهرستان بافق با حضور محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش بافق ،میرجعفری معاون پرورشی ، طالعی کارشناس مسئول حراست آموزش و پرورش و اسرافیل پناهی مسئول فرهنگی هنری شهرداری و جمعی از فعالین رسانه های خبری شهرستان در کانون فجر برگزار شد.

در حاشیه این مراسم محمدرضا قاسم زاده بافقی  مدیر آموزش و پرورش شهرستان  مهمترین آرمان یک خبرنگار را اطلاع رسانی شفاف و صحیح دانست و افزود: حس مطالبه گری یک خبرنگار به عنوان چشم بینای جامعه ، مسئولین را در جهت پاسخگویی بهتر به تکاپو وا میدارد. همچنین بازتاب خبرهای نوید بخش می تواند حس امید را در مردم یک جامعه زنده نگه دارد.

سیدجواد میرجعفری معاون پرورشی آموزش و پرورش نیز با اشاره به اهداف شکل گیری خبرگزاری پانا خاطر نشان کرد: پرورش نیروی خبرگزاری در سطح استان ، آسیب شناسی حوزه آموزش و پرورش، پوشش دادن اخبار دانش آموزی و مجموعه آموزش و پرورش از جمله اهداف مهم خبرگزاری دانش آموزی پانا می باشد .

اسرافیل پناهی مسئول امور فرهنگی شهرداری و محمود تقی زاده سردبیر سایت خبری آفتاب بافق نیز مطالبی را در خصوص ویژگی های یک خبرگزاری خوب و موفق بیان کردند.

همچنین در حاشیه این مراسم اولین جلسه ی شورای سردبیری خبرگزاری پانا برگزار گردید.

گفتنی است خبرگزاری پانا شهرستان بافق از سال 1381 به صورت غیر رسمی واز سال 1391 به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه انعکاس اخبار شهرستان بویژه اخبارآموزش و پرورش شهرستان آغاز نموده است.

.