نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح اولین زمین چمن مصنوعی درون مدرسه ای شهرستان بافق

افتتاح اولین زمین چمن مصنوعی درون مدرسه ای شهرستان بافق


اولین زمین چمن مصنوعی ویژه فوتبال در آموزشگاه متوسطه شیخ محمد تقی با اعتباری بالغ بر 500میلیون تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ اولین زمین چمن مصنوعی روباز و درون مدرسه ای شهرستان بافق در آموزشگاه متوسطه شیخ محمد تقی بافقی و با حضور دهقان معاون توسعه مالی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان، خلیلی معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره  و گلستانی فر مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد افتتاح شد.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق در این مراسم اظهار کرد: در راستای سند تحول بنیادین یکی از مهمترین رسالت های آموزش و پرورش توجه ویژه به بحث ورزش در مدارس و ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان است.
قاسم زاده بافقی هزینه احداث این زمین ورزشی را قریب 500 میلیون تومان دانست و افزود : اولین زمین چمن مصنوعی شهرستان با همت و مشارکت فرمانداری شهرستان و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق واداره کل نوسازی وتجهیز مدارس استان احداث گردید.
وی افزود : این زمین چمن با مساحت 924 مترمربع و با ابعا42 در 22متر افتتاح شد که با بهره برداری از زمین چمن مصنوعی در این آموزشگاه متوسطه بیش از 150دانش آموز از مزایای آن بهره مند می شوند.
در پایان نیز از فعالیت ها و زحمات فرماندارن سابق و فعلی و همچنین اعضای انجمن اولیا ومربیان آموزشگاه تقدیر بعمل آمد.