نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز پویش همیاران مهر

آغاز پویش همیاران مهربه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمدرضا قاسم زاده بافقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق از همکاری این مجموعه با مجمع خیرین میعاد در راستای تهیه سخت افزار آموزشی برای دانش آموزان نیازمند خبرداد.

مدیر آموزش و پرورش  اظهار داشت : از اسفندماه سال گذشته با شروع بیماری کرونا ،معلمان آموزش‌های خود را به‌ صورت آنلاین آغاز کردند . استفاده از سایت‌های اختصاصی یا اپلیکیشن‌های فضای مجازی دانش‌آموزان برخوردار از امکانات بهتر را هرچند به‌سختی، اما در فضای آموزشی نگه داشته است اما عده ای به دلیل فقر مالی خانواده‌هایشان ،فضای یادگیری و آموزش را از دست‌ داده‌اند.

وی تصریح کرد: با رایزنی های انجام شده با رییس مجمع خیرین میعاد تصمیم بر این شد از محل کمک‌های خیران به این پویش، به دانش‌آموزان نیازمند علاوه بر خرید لوازم التحریر ، گوشی و تبلت نیز  تهیه شود تا آن ها نیز بتوانند از برنامه‌های "شبکه آموزش دانش آموزی (شاد) وزارت آموزش و پرورش در ایام کرونایی استفاده کنند.

قاسم زاده بافقی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها مقرر شد تا این پویش از طریق فضای مجازی و نصب بنر در سطح شهر اطلاع‌رسانی شود تا همه از این طرح خداپسند اطلاع پیدا کنند و هرکس به میزان توانایی خود در این کار خیر مشارکت کند.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان محروم شناسایی شده برای اهدای این لوازم کمک‌ آموزشی بر اساس شاخصه هایی چون مقطع تحصیلی، وضعیت سرپرست ، شرایط مالی خانواده و تعداد دانش‌آموز در هر خانواده انتخاب می‌شوند.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان در پایان افزود : انتظار ما از شهروندان عزیز این است که با شرکت در این طرح ، اجازه ندهند بر تعداد کودکان بازمانده از تحصیل اضافه شود.

 

 

.