نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان بافق

آغاز واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛ واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان بافق  از ۹ مرداد ماه آغاز شد.
قاسم زاده بافقی با اعلام این خبر اظهار داشت : حدود 750 نفر از فرهنگیان در بخش دولتی و غیردولتی شهرستان  مشغول به فعالیت می باشند که جهت ثبت نام دریافت واکسن باید به کارشناس سلامت آموزش و پرورش مراجعه نمایند.
وی افزود :  بر اساس زمان ثبت نام، فرهنگیان نوبت‌بندی  می شوند که طبق ساعت اعلام شده در بازه زمانی ۱۸ الی۲۱  باید به پایگاه تزریق واکسن واقع در ورزشگاه آیت الله هاشمی  مراجعه و واکسن‌شان را دریافت کنند.
وی با بیان اینکه دور اول واکسیناسیون فرهنگیان تا ۲۵ مرداد ادامه دارد،  افزود: گروه‌های دیگر مثل نیروهای جدیدالاستخدام، سربازمعلمان جدید، دانشجومعلمان جدید و مربیان مهدکودک که تا اول مهر اضافه می شوند ، به لیست تکمیلی در فرصت‌های بعدی اضافه خواهند شد. 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه دوز دوم واکسن در شهریور امسال تزریق می‌شود، افزود: معمولا ۴ هفته باید بین دُز اول و دُز دوم فاصله باشد که ان شالله دو هفته قبل از بازگشایی مدارس، واکسیناسیون مرحله دوم نیز تمام می‌شود.