نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز فرآیند ثبت نام مدارس شاهد

آغاز فرآیند ثبت نام مدارس شاهدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ "سیدجواد میرجعفری "مدیر آموزش و پرورش شهرستان از آغاز ثبت نام مدارس شاهد در سال تحصیلی 1402-1403از اول خرداد ماه خبر داد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثبت نام در مدارس شاهد را در دو مرحله پیش ثبت نام و ثبت نام قطعی عنوان و افزود : به دلیل غیر حضوری بودن نام نویسی اولیه، تمامی داوطلبان اعم از دانش آموزان شاهد و غیر شاهد در پایه های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم، بایستی در زمان مقرر به سامانه اعلام شده مراجعه و پیش ثبت نام را انجام خواهند داد.

وی ادامه داد : مرحله اول به صورت اینترنتی و با ارائه مدارک لازم به سامانه مای مدیو است که مدارس پس از بررسی شرایط علمی و عمومی شرکت کنندگان، لیست دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد را معرفی می‌کنند تا جهت نام نویسی در مدرسه اقدام نمایند که همان مرحله دوم می باشد.

میرجعفری ضمن بیان اینکه ثبت نام مدارس شاهد هر ساله در مقاطع مختلف انجام می شود ، اظهارداشت : پیش ثبت نام در  پایه اول دوره ابتــدایی از ۱ خـرداد تـا ۲۰ خـرداد مـاه ، در  پایه هفتم دوره متـوسطـه اول ۲۱ خرداد تا ۱۰ تیرماه و در پایه دهم  دوره  متـوسطـه دوم ۱ تیرماه تا ۲۰ تیـرماه است

وی با اشاره به اینکه  نحوه پذیرش و ثبت نام شاهد بر اساس امتیازی می باشد که داوطلبان می توانند کسب کنند خاطر نشان کرد : متقاضیان جهت ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ بایستی از طریق سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به آدرس  my.medu.ir  اقدام نمایند.

مدیر آموزش و پرورش در رابطه با ثبت نام میان پایه ها نیز افزود : زمان ثبت نام میان پایه ها در مدارس شاهد  از  ۱ مرداد تا ۱۰ مرداد ماه می باشد.