نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز جشنواره مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی دانش آموزی

آغاز جشنواره مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی دانش آموزیسی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی دانش آموزی در مرحله شهرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، مرحله شهرستانی جشنواره مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی با حضور بیش از دوهزار سیصد نفر از دانش آموزان بافقی در حال برگزاری می باشد .

" میرجعفری " معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش بافق گفت : این مسابقات با حضور 5 هزار دانش آموز در مرحله آموزشگاه ها برگزار شده و هم اکنون بیش از دو هزار سیصد نفر از دانش آموزان بافقی در مرحله شهرستان در رشته های نقاشی ، طراحی ، اذان ، احکام ، مداحی ، نهج البلاغه و ... با هم به رقابت می پردازند .

وی افزود : جشنواره مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی در راستای رشد و شکوفایی بیشتر استعدادهای فرهنگی و هنری و قرآنی و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان  از طریق رقابت سالم و ایجاد انگیزه بیشتر در بین آنها ، همه ساله در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار می گردد .

لازم به ذکر است ؛ مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی مرحله شهرستان در تاریخ دوم اسفند ماه 97 به پایان می رسد و نفرات منتخب توسط داوران این دوره برای حضور در مسابقات مرحله استانی معرفی خواهند شد .