نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز ثبت نام کلاس های تابستانه دارالقرآن امام خمینی ره

آغاز ثبت نام کلاس های تابستانه دارالقرآن امام خمینی ره


در راستای اجرای طرح اوقات فراغت؛ کلاسهای تابستانه دارالقرآن امام خمینی( ره ) مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق برگزار می گردد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان بافق از برگزاری کلاس های تابستان حضوری و مجازی دارالقران امام خمینی رحمة الله علیه با همکاری روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق خبر داد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق؛  سید جواد میرجعفری با اعلام این خبر افزود:  به منظور توسعه و گسترش فعالیت ها و سواد قرآنی دانش آموزان دارالقران امام خمینی رحمت الله علیه در سه گروه پیش دبستانی ،ابتدایی و متوسطه در رشته های مختلف و متناسب با گروه سنی اقدام به برگزاری کلاسهای تابستانه می نماید.
وی تصریح کرد: ثبت نام برای نفرات اول تا سوم مسابقات فرهنگی هنری و قرآنی شهرستان رایگان و برای دانش آموزانی که در پایان دوره نمره قبولی اخذ نمایند گواهینامه صادر خواهد شد.
میرجعفری در رابطه با نحوه ثبت نام در این کلاس ها اظهار داشت:  ثبت نام به صورت حضوری ( مرکز دارالقرآن ،بلوار وحشی بافقی ،ساختمان قدیم آموزش و پرورش) ، تلفنی (۳۲۴۳۱۹۴۰ ،۰۹۱۳۴۵۲۹۲۸۸)  و یا ارسال مشخصات و‌ رشته موردنظر به آیدی  @quranbafgh  انجام میگیرد.
وی در پایان از همکاری روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی جهت برگزاری کلاس ها به صورت ویژه تشکر نمود.