نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اغاز ثبت نام نخستین دوره مسابقات دومینوی دانش آموزی

اغاز ثبت نام نخستین دوره مسابقات دومینوی دانش آموزی


ثبت نام مسابقه دومینو دانش آموزی شهرستان با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان و پژوهش سرای مفیدی شهرستان آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ محمد رنجبرمسئول پژوهش سرای آموزش وپرورش شهرستان از آغاز ثبت نام نخستین دوره مسابقات دومینو دانش آموزی شهرستان در سه مقطع تحصیلی با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان و پژوهش سرای مفیدی شهرستان خبر داد.

مسئول پژوهش سرای دانش اموزی شهرستان ضمن اعلام این خبرافزود : هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد روحیه مشارکت و همکاری بین دانش آموزان در کارهای علمی و عملی و افزایش قدرت تمرکز حواس و هماهنگی ذهن و بدن است .

وی گروه های شرکت کننده در این مسابقه را 3 الی 5 نفره عنوان وخاطر نشان کرد : دراین رقابت تیم ها باید طرح خاص را با مهره های دومینو ایجاد کرده و براساس شاخص های داوری مورد نیاز ، امتیاز خاصی کسب کنند.

رنجبر مهلت ثبت نام را تا 15 دی ماه اعلام  و افزود :  دانش آموزان در هر سه مقطع تحصیلی  ابتدایی ،متوسطه اول و متوسطه دوم  می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

وی ضمن اشاره به تهیه مهره های دومینو توسط پژوهش سرا اظهار داشت : بعداز اتمام مهلت ثبت نام جهت آمادگی و رقابت بیشتر بین شرکت کنندگان  کارگاه آموزشی توسط خانم "بهشتی زاده" برگزار خواهد شد .

شایان ذکر است مسابقه دومینو رقابت سالمی است که در آن تیم های شرکت کننده با استفاده از مهره هایی با ابعاد مشخص و در رنگ های مختلف طرح مورد نظر خود را با یک زمینه گرافیکی خاص به نمایش می گذارد.