نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز ثبت نام عضویت در طرح اسوه

آغاز ثبت نام عضویت در طرح اسوهبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بافق ؛ میرجعفری معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش از ثبت نام عضویت در طرح تربیت استعدادهای قرآنی خبر داد.

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش شهرستان بافق با اعلام این خبر افزود:  طرح‌هایی نظیر طرح قرآنی اسوه و طرح استعدادهای قرآنی در راستای تربیت نوجوانان و جوانان قرآنی کشور با مدل تربیتی دینی و اسلامی و شکل‌گیری شخصیت قرآنی ایشان اجرا می شود.

وی تصریح کرد: این طرح با همکاری موسسه دارالقرآن آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی ویژه ی نوجوانان و جوانان در شهرستان اجرا خواهد شد.

میرجعفری آموزش و تربیت قاریان و حافظان برجسته و مبلغان انقلابی را از اهداف این طرح برشمرد و اظهار داشت : توانایی تلاوت به روش تحقیق و یا ترتیل ، حفظ سوره هایی از قرآن و داشتن استعداد و علاقه به حفظ قرآن از جمله شرایط ثبت نام در این طرح می باشد.
وی افزود : علاقه مندان جهت شرکت در این طرح به آیدی qenbafgh@ در برنامه های
شاد و یا ایتا خود را معرفی نمایند تا بعد از بررسی و آزمون اولیه این طرح رادر دارالقرآن امام خمینی ره زیر نظر اساتید مجرب کشوری و بین المللی آموزش های لازم راشروع نمایند.

لازم به ذکر است : طرح اُسوه در راستای تحقق منویات بزرگ پرچمدار قرآن در عصر حاضر و با هدف آموزش و تربیت قاریان و حافظان برجسته و مبلغان متدیّن و انقلابی، همچنین الگوسازی از ایشان در سطوح ملی و بین المللی، فعالیت خود را در گروه سنی نوجوانان، از تابستان سال ۱۳۹۳ به همت «جامعه فرهنگی قرآنی عصر» و با همکاری «شورای عالی قرآن» آغاز شده و در حال حاضر با ترکیبی از نوجوانان و جوانان نخبه قرآنی به کار خود ادامه می‌دهد. این طرح هر دوسال یکبار اقدام به جذب قاریان و حافظان زیر ۱۶ سال می‌کند.